Neden Oviteknik


Koşulsuz ve sürekli müşteri memnuniyeti için çalışır.

Müşterileri ihtiyaçlarına uygun hızlı, etkili ve kalıcı çözümler sunar.

Sürekli gelişmekte olan teknolojinin takipçisi çalışkan dinamik ve yenilikçi bir ekibe sahiptir.

Yeni teknolojileri yakından takip ederek edindiği bilgilerle, müşterileri için verimliliğini artırıp, kurumsal bilgi birikimiyle de müşterilerine hizmette mükemmelliği hedeflemektedir.

Bu güne dek hizmet ettiğimiz müşterilerimizde olduğu gibi, bundan sonraki hizmet edeceğimiz müşterilerimizde de olumlu referans olmak amacımızdır.

17 yılık iş tecrübemiz ve ahlakımızla otomatik kapı ve alüminyum sistemleri sektöründe hizmet veren tecrübeli bir firmanın kadrosundan oluşmaktayız. Otomatik kapı sistemleri sektöründeki gelişen teknoloji ve ihtiyaçlarının farkında bir ekip olan Oviteknik Otomatik kapı sistemleri, müşteri memnuniyetini ana hedef belirlemiştir. Hem bireysel, hem de sektörel olarak hizmetlerini üstlendiği firmaların, tüm ihtiyaçlarına cevap vermek, sorunlarını tümüyle çözüp asıl faaliyet konularına odaklanmalarını sağlamaktır.

Müşterilerimizin yeni teknolojilere dair gereksinimlerini, kalite ve sürekli hizmet bakış açılarıyla, maksimum ekonomik yaklaşımlara karşılamak amacıyla tecrübeli bir firmayız.

Sahip olduğumuz bilgi birikimi ve çekirdekten yetişme tecrübemiz ile, müşterilerimize artan rekabet ortamında verimlilik, güç ve değer katacak tüm yenilikçi teknolojiler ile hizmet etmek temel hedefimizdir.